Opencart Yönetim Ürün Listeleme Sayısını Değiştirme

Opencart yönetim ürün listeleme sayısını değiştirme işlemi nasıl yapılır. Opencart yönetici panelinde katalog ->> ürünler listesine girdiğinizde varsayılan olarak 20 adet ürün bulunur 20 adeti geçtiğinizde pagination devreye girer ve 1,2,3 bu şekilde listeyi böler ve diğer listeyi görüntülemek için paginationa tıklamak zorunda olursunuz. 

Eğer ürünleri pagination kullanmadan tek sayfada listelemek isterseniz bir kaç basit ayar yapıp Opencart yönetim ürün listeleme sayısını değiştirme işlemi yapmalısınız.

Ürün Listeleme Sayısını Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır

Ürün Listeleme Sayısını Değiştirme İşlemi

Ürün Listeleme Sayısını Değiştirme İşlemi

Yönetim paneli ->> mağazalar ardından açılan sayfada mağaza adınızın sağ kısmındaki mavi düzenle butonuna tıklayınız.

Ürün Listeleme Sayısını Değiştirme İşlemi Mağaza

Ürün Listeleme Sayısını Değiştirme İşlemi Mağaza

Açılan sayfada üst sekmelerden seçenekler sekmesine tıklayın ardından listedeki “Sayfa Başına Ürün (Yönetim)” bölümündeki sayıyı ürün listesinde kaç adet gösterilmesini istiyorsanız ona göre değiştirin. Varsayılan 20 yada farklı bir rakam olabilir siz dilerseniz 100 yapabilirsiniz yada kaç ürününüz varsa ve hepsini tek listede görmek isterseniz ona göre bir sayı belirleyiniz.

Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra sağ üstteki mavi butona tıklayıp kayıt edin. Artık katalog ->> ürünler semesine tıkladığınızda sizin belirlediğiniz sayıda ürün listelenecektir.

Bu işlem özellikle hızlı düzenleme modülü kullanan sitelerde çok faydalı olacaktır. Hızlı düzenleme özelliğini yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra çok daha kolay yapabilirsiniz.

Eğer özel bir yönetim paneli kullanıyorsanız yukarıdaki işlemleri yaptığınızda listedeki sayı değişmeyebilir bu durumda bizimle iletişime geçebilirsiniz.