Opencart Ürün Paketleri İle Satışları Artırın

Opencart ürün paketleri ile satışları artırın. Opencart ürün paketleri nedir? Ürün paketleri ile satışlar nasıl artar? Ürün paketleri modülü nasıl çalışıyor?

Son zamanlarda satışlarda önemli etkisi olduğu gözlemlenen ürün paketleri ile satışlarınızı artırabilirsiniz. Özel günlerde etkili kampanyalar oluşturarak ürün paketleri ile dikkatleri sitenize çekebilirsiniz.

Ürün paketleri nedir?

Ürün paketleri 3 veya daha fazla ürünün indirimli olarak sunmaktır. Örneğin, a ürün b ürün ve c ürün. Üçünü birden tek bir pakette toplayıp indirimli olarak satışa sundunuz.

Opencart ürün paketleri

Opencart ürün paketleri

Bu durumda tüketici indirimden faydalanmak için 3’ünü aynı anda sepete ekler. Günümüze uyarlamak gerekirse marketlerde bu paket kampanyalara sıkça rastlarsınız. Örneğin, bir ürünün teklisi, birde aynı benzer ürünün 3’lü şekli gibi.

Ürün paketleri ile satışlar nasıl artar?

Ürün paketlerinin bir başka etkiside bir ürünü indirimli ve çok miktarda alma isteğini artırmasıdır. Örneğin, bir ürünün tekli fiyatını düşünün birde aynı ürünün yanında başka ürünler beraber aynıya yakın fiyatta satıldığını düşünün. Bu durumda paket olanın satılma ihtimali daha yüksektir.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu ürünleri paket yaparken ürünlerin alakalı ürünler olmasıdır. Örneğin, sıvı sabun tek olarak var birde yanında sıvı sabun 500 gr ilave şişesi ile var. Ve ayrıca fiyatı çok uygun. Bu durumda paketi alma eğiliminiz daha fazla olur. Bu şekilde birbirini tamamlayan ürün paketleri ile daha fazla satış elde edebilirsiniz.

Ürün Paketleri Opencart İle Nasıl Yapılır?

Paketleri opencart ile yapmanın bir çok yolu var. Modül kullanmadanda yapabilirsiniz. Örneğin bir ürün eklerken içeriklerine paket olduğunu ve neler olduğunu yazıp ayrıca her birinin görsellerini ekleyip sunabilirsiniz.

Ancak, ürün paketleri modülü ile çok daha pratik ve daha profesyonel bir şekilde sunabilirsiniz. Ayrıca bu işlemi modül ile yaptığınızda paketleri sitenizin bir çok yerinde gösterebilirsiniz. Örneğin, ödeme sayfasında, anasayfada paket kampanyaları, kategorilerde paket fırsatları veya farklı şekillerde sunabilirsiniz.

Bu ürün opencart eticaret paketleri listemizde pro plus++ paketi ile birlikte gelmektedir. Eğer pro plus++ e-ticaret paketimizi kullanıyorsanız eklentiler bölümünden aktif edebilirsiniz. Veya destek ekibimiz ile iletişime geçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürün paketleri için modül almak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca diğer modüllere online modül satış sayfamızdan bakabilirsiniz.