Opencart Ürünlere Özellik Nasıl Eklenir

Opencart Ürünlere Özellik Nasıl Eklenir

Opencart Ürün Özellikleri Ekleme & Düzenleme.

Ürün özellikleri ürün sayfasında özellikler sekmesinde listelenir.

"<yoastmark

Opencart Ürünlere Özellik Ekleme Sekmesi

Özellik Ekleme Sekmesi

Ürün özelliklerini eklemek için öncelikle özellikler grubu oluşturmalısınız. Ürün özellikleri grubu oluşturmak için admin menüsünden katalog sekmesine tıklayın. Özellik sekmesine tıklayın ardından özellik grupları sekmesine tıklayın.

Opencart Ürünlere Özellik Ekleme Kategorileri

Opencart Özellik Kategorileri

Yeni özellik grubu oluşturmak için sağ üst kısımdaki + butonuna tıklayın. Varsayılan özellik gruplarını’da düzenleyebilirsiniz. Düzenlemek için özellik grubu yanındaki mavi düzenle butonuna tıklayın.

Opencart Ürünlere Özellik Ekleme

Opencart Ekleme

Özellik kategori adını yazın ardından sağ üst kısımdaki kaydet butonuna tıklayın.

Opencart Ürünlere Özellik Ekleme

Opencart

Özellik grubunu oluşturduktan sonra admin menüden katalog sekmesine tıklayın. Özellikler sekmesine tıklayın ardından özellikler sekmesine tıklayın. Özellik eklemek için sağ üst kısımdaki artı butonuna tıklayın.

Özellik adını yazın. Hemen alt kısımdan özellik grubunu seçin ardından sağ üst kısımdan kaydet butonuna tıklayın. Bu şekilde sınırsız sayıda özellik ve özellik grubu ekleyebilirsiniz.

Ürün Eklerken Özellik Nasıl Eklenir?

Ürün yüklerken veya düzenlerken üst sekmelerden özellik sekmesine tıklayın ardından sağ alt köşedeki artı butonuna tıklayın.

Özellik yazısı altındaki kutucuğa dokunun ve özellik adını seçin. Sağ taraftaki kutucuğa özellik açıklamasını yazın sağ üst kısımdan kaydet butonuna tıklayın. Bu şekilde sitenize sınırsız sayıda özellik ekleyebilirsiniz.

Opencart Ürünlere Özellik Ekleme. Opencartta ürünlere özellik ekleme sınırı yoktur sınırsız sayıda ekleyebilirsiniz ayrıca diğer bir çok farklı özellik ekleme yöntemide bulunmaktadır. Standart kurulumdaki özellik ekleme seçenekleri dışında ihtiyaca göre ek modülleride bulunmaktadır. Renk, beden ölçüleri veya diğer ihtiyaçlara göre ek modüller’de bulunmaktadır. Opencart ürünlere özellik nasıl eklenir konusunda daha fazla bilgi için iletişime geçin.

Özellik ekleme yardım için buraya tıklayınız.