6 Nisan 2020

|

Etiketler: covid-19, covid19 eticaret, eticaret başlangıç, opencart eticaret

|

Katagoriler: Haberler

COVID-19 sırasında işinizin devam etmesini sağlayın

COVID-19 sırasında işinizin devam etmesini sağlayın.

Bu zorlu dönemde, birçok işletme kapanmaya zorlanır ve gelirlerinin çoğundan mahrum kalır. İşte e-ticaretin işletmenize yardımcı olmasının iki nedeni. İşletmeniz hala çevrimiçi değilse, işe başlama zamanı.

1. Her Zamanki Gibi Online İş

Fiziksel mağazanızın kapanması ve insanların evde kalması gerekse de, e-ticaret mağazanız hala çalışabilir. Müşteriler, bu dönemde hala rahat bir gelir akışı elde etmenizi sağlamak için evlerinin rahatlığında alışveriş yapabilirler.

2. Maruz Kalma Kazancı

Artık normal mağaza trafiğini alamıyor musunuz? Bunun yerine Google gibi arama motorlarından trafik alabilirsiniz. Google’da reklam verin ve etkili pazarlama ile e-ticaret mağazanızda fiziksel mağazanızın trafiğinden daha fazla trafik elde edebilirsiniz!

Herkezin evinde olduğunu düşündüğümüzde sosyal medya çok daha önemlidir. Ürünlerinizi sosyal medya aracımızı kullanarak satmaya devam edin. Facebook ve instagram mağazanızı açın. Instagramdan ürün satmaya başlayın.

E Ticaret siteniz yokmu? Hemen başlayabiliriz. E Ticaret kurulum rehberimizi inceleyin bu zorlu dönemde ve daha sonrasında sanal mağazanızdan satışa başlayın. E Ticaret paketleri içerisinden size ve bütçenize uygun olan paketi seçip 1 günde eticarete başlayabilirsiniz.

Opencart ile hemen başlayın. COVID-19 sırasında işinizin devam etmesini sağlayın. Opencart pazaryeri entegrasyonları ve sosyal medya entegrasyonları ile sitenizi güçlendirin. Milyonlarca insanın alışveriş yaptığı alanlarda bulunabilir olun. Google ürünlerine kayıtlarınızı yapın. Google mybusiness günümüzde önemini giderek artırmaktadır.