Opencart Mobil Satışları Artırmada Tasarımın Önemi

Opencart mobil satışları artırmada tasarımın önemi. Günümüzdeki eticaret site tasarımları içerisinde responsive olmayan hemen hemen kalmamıştır. Responsive bir tasarım mobil uyumludur ancak mobil uyumlu olması yeterlimi?

Opencart eticaret sitenizin anasayfanızda genellikle hemen girişte slider devamında çok satılanlar, popüler ürünler, yeni ürünler vb gibi ürün listeleri bulunur. Ancak bunların mobile yansıması pekte günümüze uygun olmayabilmektedir.

Mobilden sitenizi ziyaret eden potansiyel bir müşteri sürekli olarak aşağı kaydırmak zorunda kalacaktır vede ürün listelerinizdeki ürün sayısına bağlı olarak bunu daha fazla yapmak zorunda kalabilir. Bu günümüzün teknolojilerinde biraz can sıkıcı bir hal almaya başladı.

Örneğin mobil cihazlarda alan dar olduğu için sizin öne çıkarmak istediğiniz bir ürünü hemen sunmak sorun olacaktır. Masa üstü versiyondan ayarlamanız gerekecektir ancak bu defada masa üstü görünümünüz bozulacaktır.

Bununla beraber mobil görünümü iyi olacak diye sitenize eklemek istediğiniz bir çok şeyden kaçındınız. Masa üstü için iyi ama bu mobilde sorun olacak diyerek eklemediniz. İşte size fırsat!

Opencart mobil görünümü ayrı bir tema ile bu sorunu aşabilirsiniz. Hem masa üstü tasarımı hemde mobili ayrı ayrı dizayn ederek mobilde daha konforlu bir alışveriş deneyimi sunabilirsiniz. Opencart mobil tema modülü ile mükemmel bir mobil dizayna sahip olabilirsiniz.

Opencart Mobil Tema

Opencart mobil satışları artırmada tasarımın önemi

Tamamen özelleştirilebilir herhangi kodlama bilgisi gerekmeden sürükle bırak yöntemi ile istediğiniz mobil tasarıma kavuşabilirsiniz. Örneğin bir opencart instagram entegrasyonu yaptınız instagram mağazanıza giren ziyaretçi ürünü almak istediğinde yönlenecek olduğu mobil tasarımınızda farklı bir siteye girdiğini bile farkedemeyebilir. Bu mobil tasarım modülü ile instagram tasarımı yapmanız mümkün. Instagram sayfanızın aynısını sitenizin mobil görünümü yapabilirsiniz.

Bu ve benzer bir çok mobil varyasyon ile ziyaretçilerinize mobil apk tadında keyifli bir alışveriş deneyimi sunabilirsiniz. Opencart mobil tema modülü, zaten var olan bir temaya eklenebilmektedir.

Henüz bir tasarımınız yoksa opencart temaları sayfamızdan hemen alabilirsiniz. Opencart mobil tema modülü için bizimle iletişime geçiniz.