Opencart Tek Sayfa Pro İle Başarısız Siparişlere Son

Opencart tek sayfa pro ile başarısız siparişlere son verin. Opencart tek sayfa ödeme pro modülü ile ödeme sürecinizi hızlandırarak ve basitleştirerek başarısız sipariş olasılığını ortadan kaldırın.

E-Ticaret sitelerindeki ödeme aşamaları çoğu zaman müşterilerin alışverişten vazgeçmesine neden olur. Bir taraftanda eticaret sitesi sahipleri ödeme sayfalarında bazı seçenekleri bulundurmak zorundadır.

Bu nedenlede karmaşık ödeme sayfaları oluşmakta ve buda müşterilerin ürünü sepette bırakıp gitmesine neden olur. Veya sitenizden seçip sizi telefonla yapamadım şeklinde şikayet ile arayıp çözmeye çalışır.

Satışları artırmak için ödeme sürecini en kolay hale getirmek isteyen e-ticaret web sitesi sahipleri için bu sorunu aşmanın tek yolu, kolay bir ödeme sürecidir.

Opencart tek sayfa ödeme modülü pro özellikleri

Opencart tek sayfa pro ile başarısız siparişlere son verin. Oturum açmayı daha kolay ve daha hızlı hale getirin. Opencart Hızlı ödeme modülü ile, sosyal medya hesapları üzerinden oturum açmalarına veya opencart mağazanıza konuk müşteriler olarak sipariş vermelerine izin verin.

Bu 2 seçeneğin yanı sıra, yeni kullanıcılar ödeme sayfasından da yeni bir hesap oluşturur.

Ülkeyi otomatik algılar ve adresi otomatik doldurur

Mağazanızın alışveriş sepetinden vazgeçme oranını düşürmek istiyorsanız, müşterilerinizin çabalarını ve zamanlarını azaltmanız ve onlara hızlı bir ödeme deneyimi sunmanız gerekir.

Opencart basitleştirilmiş ödeme modülü ile müşteriler adreslerini yazdıkları anda adres önerileri sunabilir, öneriler arasından adresi seçebilir ve çok zaman kazanabilirler. Opencart tek sayfa ödeme pro ödeme sayfasındaki çevrimiçi kullanıcının ülkesini de algılar ve otomatik olarak doldurur.

Kolay Özelleştirmeler

Modül ile, ödeme sayfasının görünümünü özelleştirebilir veya değiştirebilirsiniz. opencart teksayfa ödeme modülü pro, mağaza yöneticisinin düğme arka planının, düğme kenarlığının, düğme metninin, Hesabım düğme arka planının, Oturum açma düğmesi arka planının vb. renklerini özelleştirmesini sağlar.

Popüler Ödeme ve Nakliye Yöntemlerini Destekler

Alışveriş sepetinin terk edilmesinin ana nedenlerinden biri, ödeme sayfasında yeterli ödeme seçeneklerinin olmamasıdır. Opencart tek sayfa ödeme Pro modülü ile, müşterilerinize ödemelerini yaparken güvenebilmeleri için birçok popüler ödeme ve gönderim seçeneği sunun.

Abonelik Listenizi Artırın

Modül ile tüm hesaplarınızı entegre edebilir ve Opencart mağazanızdan toplanan veritabanını manuel çaba harcamadan bu hesaplarla senkronize edebilirsiniz. Bu hesapları tek sayfa ödeme Pro modülüne entegre etmek için. Önce modülün yönetim paneline API anahtarlarını eklemeniz gerekmektedir.

Tasarım Ve Dizayn

Opencart Tek Sayfa Ödeme modülü ile, ödeme adımlarının konumunu kolayca yeniden düzenleyebilir ve alanları tercihlerinize göre isteğe bağlı veya zorunlu hale getirebilirsiniz. Modülün yönetim panelinden 1 sütunlu, 2 sütunlu veya 3 sütunlu ödeme sayfası düzenini seçip uygulayabilirsiniz.

Sepet/ödeme süreciniz satışlarınızı önlüyor mu? E-ticaret tasarım ve geliştirmede lider bir isim olan  opencart en akıllı ve en hızlı ödeme modülünü satışa sundu. Bu yenilikçi eklentinin işlevleri ve performans özellikleri, e-ticaret işletmelerinin satış hedeflerindeki artışla hızlı bir şekilde mükemmelleşmesini sağlar.

Opencart Tek Sayfa Ödeme modülü pro, alışveriş sepetinden vazgeçme oranını düşürmek için tasarlanmıştır. Gelişmiş özellikleriyle varsayılan ödeme yerine geçen  akıllı ve daha iyi bir ödeme sayfasıdır. Bu modül, toplanan kişisel bilgilerin yanı sıra ödeme için gereken süreyi azaltır. Müşteriler,ödeme sürecinin tek bir sayfada tamamlanacağını gördüklerinde, işlemi tamamlamaları daha olasıdır.

Opencart Tek Sayfa Ödeme modülü pro, müşterilerin Facebook veya Google hesapları üzerinden oturum açmalarına olanak tanır. Bu durumda, uzun bir kayıt sürecinden endişe duyan müşteriler, mağazanızdaki işlemi mutlu bir şekilde tamamlar. Bu özellik, artık şifreyi hatırlamalarına gerek kalmadığı ve tek bir tıklama ile mağazadan giriş yapabildikleri için alışverişlerini rahatlıkla tamamlar.

Tek sayfa ödeme modülümüze sosyal ağlarla giriş özelliğide eklenmiştir.

Gelişmiş ödeme modülü hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Opencart modülleri satış sitemizden opencart teksayfa pro modülünü online alıp kullanmaya başlayabilirsiniz