E-Ticaret Paketleri 2022 Kampanyamız Başladı

E-Ticaret Paketleri 2022 Kampanyamız Başladı. 2022 yılı için hazırladığımız opencart e-ticaret paketleri kampanyamızda ilk hediyemiz tüm e-ticaret paketlerimizde facebook & instagram mağaza entegrasyonu ücretsiz olarak verilecektir.

BU KAMPANYAMIZ SONA ERDİ İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

SSL Sertifikası yıllardır olduğu gibi yine ücretsiz olarak verilmeye devam edilmektedir.

2022 kampanyamız’da basic ve standart eticaret paketlerini revize ettik. Yeni başlayanlar için ekonomik ama daha işlevli özellikler ekledik.

Yeni yıl hediyelerimiz bu kadar değil ilave olarak tüm paketlerde geçerli olmak üzere sosyal medya yönetim aracı 1 yıllığına size hediye olarak verilmektedir. Yıl sonu yenileyerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

E-Ticaret paketlerimizde her sektör için 150 ve üzeri opencart tema seçeneği bulunmaktadır. Opencart tema örneklerinin tamamı sitelerimizde bulunmamaktadır. Ancak, opencart tema seçenekleri, eticaret paketi talep ettiğinizde size yollanmaktadır.

E-Ticaret paketleri 2022 kampanyamız başladı ve kampanyamız 15.01.2022 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanyamızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçin yada online satış mağazamızdan opencart eticaret paketini online olarak talep edebilirsiniz.

Kampanyamızdan faydalanmak istiyor ancak öncelikle opencart alt yapısı hakkında bilgi almak istiyorsanız opencart nedir başlıklı konumuzu inceleyin. Ardından opencart yardım konuları bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Hakkında Kısaca

Opencart E Ticaret Sitesi Yazılımı Nedir?

Çevrimiçi satıcılar için ücretsiz ve açık kaynaklı e-ticaret platformudur. Başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için profesyonel ve güvenilir bir altyapı sağlamaktadır. Opencart e-ticaret alt yapısı dünya genelinde, 1.3 milyon+ fazla işletme tarafından tercih edimektedir.

Kullanıcı dostu bir arayüz ve yönetim arayanlar için harika bir seçenektir. Mağazanızın özelleştirilmesi konusunda size kolaylık sağlayan çok sayıda özelliğe sahiptir. OpenCart’ın araçlarıyla, çevrimiçi mağazanızın tam potansiyeline ulaşmasını sağlayabilirsiniz.