Opencart Yorum Ekleme & Düzenleme

Opencart Yorum Ekleme & Düzenleme

Sitenizdeki ürünlere yapılan yorumları görüntülemek için

Opencart Yorum Ekleme & Düzenleme

Opencart Yorum Ekleme & Düzenleme

katalog sekmesine tıklayın ardından yorumlar listesine tıklayın.

Opencart Yorum Ekleme

Opencart Yorum Ekleme

Yorumu onaylamak için sağ kısmındaki düzenle butonuna tıklayın.

Yorum uygunsa onaylamak için alt kısmındaki kapalı durumunu açık yapın ve sağ üst kısımdan kayıt edin.

Yorumu silmek için

Yorumlar listesindeki uygunsuz yorumları silmek için yanındaki kutucuğu işaretleyin ardından sağ üst kısımdaki kırmızı sil butonuna tıklayın.

E Ticaret siteniz’de ürünlere yapılan yorumlar safa değeriniz için çok önemlidir.

Bir siteden alışveriş yapmadan önce herkes site hakkında ve ürün hakkındaki yorumlara mutlaka bakar. Bu yorumlar kafa karıştırıcı olmaktadır. Çünkü bazı sitelerde çok fazla olumsuz yorum almıştır, bazı sitelerde de çok fazla olumlu yorumu vardır. Bu durum ise müşteriyi içinden çıkılamaz bir duruma sürükler. Genel olarak iyi yorumlar okunur ise müşterinin site ve ürüne olan güveni artar ve alışveriş yapar. Aksi halde sürekli kötü yorumlar denk gelir ise alışveriş yapılmaz.

Sitenizde sadece sizi ve ürünlerinizi öven olumlu yorumlara yer vermeyiniz. Aynı şekilde olumsuz yorumlara da yer vermelisiniz. Böylece her iki tarafın yorumuna da değer vermiş olursunuz ve kararı tamamen müşteriye bırakırsınız. Sadece olumlu yorumlara yer verirseniz sayfaya güvensizlik olabilir. Yani bu durum sizi ters olarak etkileyebilir.

Yorum ekleme & düzenleme konusunda sorun yaşamanız durumunda destek talep edin.

Siteyi yorumlara kapatmak isterseniz admin/sistem/mağazalar sekmesine tıklayın ardından sağ taraftaki mağazanızı mavi düzenle butonuna tıklayıp düzenleme moduna geçin. Açılan düzenleme sayfasında üst sekmelerden seçenek sekmesine tıklayın altta açılan bölümde yorumlar seçeneğini göreceksiniz.
Yorumlara izin ver,Misafir Yorumlarına İzin ver her ikisinide hayır tiklerini işaretleyin ve sağ üstten kayıt edin siteniz yorumlara kapanacaktır.

Daha kapsamlı bilgi için opencart sayfaları yorumlara kapama konusunu inceleyiniz.