E-Ticaret Paketleri 2021 Kampanyamız Başladı

E-Ticaret Paketleri 2021 Kampanyamız Başladı. 2021 yılı için hazırladığımız opencart e-ticaret paketleri kampanyamızda ilk hediyemiz tüm e-ticaret paketlerimizde facebook & instagram mağaza entegrasyonu ücretsiz olarak verilecektir.

SSL Sertifikası yıllardır olduğu gibi yine ücretsiz olarak verilmeye devam edilmektedir.

Yeni yıl kampanyamıza android uygulama hediyeside ekledik. Basic ve standart paketler için geçerli olmayan hediyemiz expert pkaet dahil tüm eticaret paketlerimizde hediye olarak verilmektedir.

Yeni yıl hediyelerimiz bukadar değil ilave olarak tüm paketlerde geçerli olmak üzere sosyal medya yönetim aracı 1 yıllığına size verilmektedir.

E-Ticaret paketlerimizde her sektör için 150 üzeri opencart tema seçeneği bulunmaktadır. Opencart tema örneklerinin tamamı sitelerimizde bulunmamaktadır. Opencart tema seçenekleri eticaret paketi talep ettiğinizde size yollanmaktadır.

E-Ticaret paketleri 2021 kampanyamız başladı ve kampanyamız 15.01.2021 yılına kadar geçerli olacaktır.

Kampanyamızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçin yada online satış mağazamızdan opencart eticaret paketini online olarak talep edebilirsiniz.

Kampanyamızdan faydalanmak istiyor ancak öncelikle opencart alt yapısı hakkında bilgi almak istiyorsanız opencart nedir başlıklı konumuzu inceleyin ardından opencart yardım konuları bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Opencart Hakkında Kısaca

Opencart E Ticaret Sitesi Yazılımı Nedir?
OpenCart, çevrimiçi satıcılar için ücretsiz açık kaynaklı e-ticaret platformudur. OpenCart, başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için profesyonel ve güvenilir bir altyapı sağlamaktadır. Opencart e-ticaret alt yapısı dünya genelinde beşyüzbinden fazla işletme tarafından tercih edimektedir.

Opencart E Ticaret Sitesi Yazılımı Nedir?

Kullanıcı dostu bir arayüz ve yönetim arayanlar için harika bir seçenektir. OpenCart, mağazanızın özelleştirilmesi konusunda size kolaylık sağlayan çok sayıda özelliğe sahiptir. OpenCart’ın araçlarıyla, çevrimiçi mağazanızın tam potansiyeline ulaşmasını sağlayabilirsiniz.